Blog

Ptt Kargo Ücret Tarifeleri

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan PTT Kargo‘nun tarifeleri’de diğer firmalara göre daha uygundur. Uzun zamandır Türkiye’de en iyi hizmeti sunan PTT sayesinde gönderilerimiz güven içerisinde. Göndermek istediğiniz paketleriniz için standart ücretler bize çok uygun gelecektir. Diğer firmalara göre her zaman daha avantajlı olan PTT’nin tüm fiyat tarifelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Ücret Tarifeleri Nasıl Belirlenir ?

Gönderiyi yurt dışına göndereceğiniz zaman fiyatlar yurt içi gönderimine göre farklılık gösterecektir. Bu yüzden göndereceğiniz paket ağırlığı ve boyutu hakkında tam detaylı fiyat almak için buradaki sayfadan gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfadan paketinizin kilo, ölçü ve detaylarını belirleyerek ödemeniz gereken ücreti kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Hesaplama yaptığınızda karşınıza çıkacak tutarı başka kargo firmaları ile’de karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma yaptığınızda en uygun fiyatı verenin PTT Kargo firmasının olduğunu gözle görünür şekilde hissedeceksiniz.

Yurt İçi Tarifelendirmesi

Kargonuz yurt içinde bir adrese gidecekse yapmanız gereken yukarıda yer alan sayfadan Türkiye içini seçmek ve detaylandırmak olmalıdır. Bu sayede ülke sınırları içerisinde gönderinizin ne kadar fiyata adrese teslim edileceğini öğrenme şansına sahip olacaksınız. Tamamen yerli ve Türkiye’nin markası olan PTT kargoyu tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Uygun fiyata güvenli bir şekilde paketinizi adresine teslim edeceksiniz.

ptt

PTT Kargo hakkında merak edilen tüm sorularınız için buradayım. Gönderi takip ve daha bir çok konuda sizleri bilgilendirmek istemekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + 17 =

Kapalı